Ние обезбедуваме Машини / мувла / Предоблик

На многу клиенти како вода, пијалаци и други течни пакување компанија

Taizhou Bengo Машини копродукции, Ltd, како еден од водечките вода и пакување пијалок експерт и снабдувач решение кое се наоѓа во најактивните област - Yangtze реката Делта на Кина. Bengo е во состојба да обезбеди клуч решение, вклучувајќи шише инјектирање и дува систем -Preform Мувла / Кап мувла / удар мувла / Козметичка производ мувла - Предоблик и капи за шише за глобални производители на производи. мрежна услуга Bengo е се шири во повеќе од 30 земји и региони и aslo има воспоставено силна репутација во нив.

за нас

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

WhatsApp Онлајн Chat!