pet water preform 30mm factory and manufacturers | Bengo

миленичиња вода предобликот 30мм

Краток опис:

Образувам мувла функција: да донесе воздух печат вентил, вентил клипот со долговечни гумена заптивка и независна контрола на технологијата прскалка и делови. Сите мувла користите висок квалитет на топла тркач систем. Калап за мажи, жени и вратот употреба прстен S136 челик со висока оценка од шведската и термичка обработка цврстина до 50 степен. Мувла котури челик P20 со HRC 30-33 основни мувла се менливи и мувла обработка толеранција е 0.005m. Поголема продуктивност, повторливи, сигурен перформанси Flex Калап за брза, ф ...


 • ФОБ Цена: USD5,000 - 50.000 / Set
 • Мин.нарачката Количина: 1set
 • Набавка Способност: 100Sets / 45days
 • Порт: Ningbo / Шангај / Шенжен
 • Начин на плаќање: T / T & L / C
 • Пакување: Дрвена случај / дезинсекција бесплатни
 • детали за производот

  Тагови производ

  71 [2]

  Образувам мувла функција:
  да донесе воздух печат вентил, вентил клипот со долговечни гумена заптивка и независна контрола на технологијата прскалка и делови.
  Сите употреба мувла висок квалитет на топла тркач систем.
  Калап за мажи, жени и вратот употреба прстен S136 челик со висока оценка од шведската и термичка обработка цврстина до 50 степен. Мувла котури челик P20 со HRC 30-33
  основни мувла се менливи и мувла обработка толеранција е 0.005m.
  Поголема продуктивност, повторливи, сигурен перформанси
  Flex Калап за брз, флексибилен промена мувла
  пакет со високи перформанси (ХЕ)
  оператор Лесен-за-користење

  72 [1]

  Удар Калап функција:
  да донесе висок стандард технологија на обработка и делови за да се исполнат потребите на клиентите.
  Сите употреба мувла висок квалитет на алуминиумски материјал од Америка и челик врз основа на моделот
  алуминиум, S-челик, P2O, SC45, SC50, итн
  цврстина Мувла Греење третман HRC 29-33degree
  Поголема продуктивност, повторливи, сигурен перформанси
  Flex Калап за брз, флексибилен промена мувла
  Лесен-за-користење оператор
  мувла со подобра систем за ладење
  За повеќе детаљни информации мувла. Ако ви се интересни, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате.

  Мувла центарот за преработка зрачење:73 [1]


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Онлајн Chat!