Ne ofrojmë Makineri / myk / paraformoj

Për shumë klientë si ujë, pije dhe të tjera të lëngshme Packaging Company

Taizhou Bengo Machinery Co, Ltd, si një nga të ujit dhe paketimit pije kryesor ekspert zgjidhje dhe furnizuesit e cila është e vendosur në zonën më aktive - Delta lumin Yangtze të Kinës. Bengo është në gjendje të ofrojë zgjidhje gardian duke përfshirë injeksion shishe dhe defekt sistemit -Preform Mold Mold / Cap Mold / Goditje Mold / Cosmetic produktit - paraformoj & Caps për shishe për prodhuesit e produkteve globale. rrjetit të shërbimit Bengo përhapet në më shumë se 30 vende dhe rajone dhe gjithashtu të ka krijuar reputacion të fortë në to.

Rreth nesh

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

WhatsApp Online Chat!