28mm cap factory and manufacturers | Bengo

28mm cap

Përshkrim i shkurtër:

Cap Mould feature: All mould use high quality of hot runner system. Mould male,female and neck ring steel use S136 with high grade from Swedish and heat treatment hardness up to 50 degree. Mould platen steel P20 with HRC 30-33 mould core are interchangeable and mould processing tolerance is 0.005m. Higher productivity,repeatable,reliable performance Flex Mold for fast, flexible mold change High Performance Package (HPP) Easy-to-use operator Blow Mould feature: adopt High standard Proc...


 • FOB Çmimi: USD2,000 - 50,000 / Set
 • Min.urdhër Sasia: 1set
 • Furnizimi Aftësia: 100sets / 45days
 • Port: Ningbo / Shanghai / Shenzhen
 • Termat pagesës: T / T & L / C
 • Paketimi: Rasti druri / tymosje-free
 • Detail Product

  Produkt Tags

  sdfg [1]

  Cap Mold tipar:
  All përdorimi myk me cilësi të lartë të sistemit të nxehtë kontrabandist.
  Mold meshkuj, femra dhe qafën përdorimi çeliku unazë S136 me klasën e lartë nga suedeze dhe trajtimit të ngrohjes fortësi deri në 50 shkallë. Mold çeliku pllakë e presës tipografike P20 me HRC 30-33
  myk bërthamë janë të këmbyeshme dhe toleranca përpunimit myk është 0.005m.
  Produktivitet më të lartë, repeatable, performanca të besueshme
  Flex Mold për të shpejtë, ndryshimi fleksibël myk
  High Performance Paketa (HEC)
  operator Easy-to-use

  DFL-1 [1]

  Myk goditje funksion:
  të miratojë teknologji standard të lartë Processing dhe pjesë për të plotësuar nevojat e konsumatorëve.
  All përdorimi myk me cilësi të lartë e material alumini nga Amerika dhe çelikut bazuar në modelin
  alumini, S-Steel, P2O, SC45, SC50, etj
  Mold trajtim Heating fortësisë HRC 29-33degree
  produktivitet më të lartë, repeatable, performanca të besueshme
  Flex Mold për të shpejtë, ndryshimi fleksibël myk
  Easy-to-use operatorit
  Mold me sistem më të mirë të ftohjes
  per me teper informacion të detajuar myk. Nëse jeni të interesuar, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

  Mold Center Përpunimi Showing: 
  tttt1 [1]

 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat!