3l bottle factory and manufacturers | Bengo

shishe 3L

Përshkrim i shkurtër:

Myk goditje funksion: të miratojë teknologji standard të lartë Processing dhe pjesë për të plotësuar nevojat e konsumatorëve. All përdorimi myk me cilësi të lartë e material alumini nga Amerika dhe çelikut bazuar në modelin alumini, S-Steel, P2O, SC45, SC50, etj Mold trajtim Heating fortësisë HRC 29-33degree produktivitet më të lartë, repeatable, performanca të besueshme Flex myk për të shpejtë, myk fleksibël ndryshojë Easy-to-use operatorit Mold me sistem më të mirë të ftohjes për informacion të mëtejshëm të detajuar myk. Nëse jeni të interesuar, ju lutem mos ngurroni të vazh ...


 • FOB Çmimi: USD1,000 - 5,000 / Set
 • Min.urdhër Sasia: 1set
 • Furnizimi Aftësia: 300Sets / 20days
 • Port: Ningbo / Shanghai / Shenzhen
 • Termat pagesës: T / T & L / C
 • Paketimi: Rasti druri / tymosje-free
 • Detail Product

  Produkt Tags

  2333 [1]

  Myk goditje funksion:
  të miratojë teknologji standard të lartë Processing dhe pjesë për të plotësuar nevojat e konsumatorëve.
  All përdorimi myk me cilësi të lartë e material alumini nga Amerika dhe çelikut bazuar në modelin
  alumini, S-Steel, P2O, SC45, SC50, etj
  Mold trajtim Heating fortësisë HRC 29-33degree
  produktivitet më të lartë, repeatable, performanca të besueshme
  Flex myk për të shpejtë, myk fleksibël ndryshojë
  Easy-to-use operatorit
  Mold me sistem më të mirë të ftohjes
  për informacion të mëtejshëm të detajuar myk. Nëse jeni të interesuar, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

  Mold Center Përpunimi Showing:df1 [1]


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat!