5Gallon Blow Moulding Machine factory and manufacturers | Bengo

5Gallon Goditje derdhur Machine

Përshkrim i shkurtër:

Appliance: BGS5G Series 5gallon derdhur goditje makinë është projektuar posaçërisht për të prodhuar PET 3gallon-5gallon fuçi me gojë të gjerë, prodhimi është deri në 90 BPH për 5gallon dhe madje mund të arrijë deri 120bph në rast të caktuar. Makinë përbëhet nga njësisë kryesore dhe ngrohës rrotullues infra të kuqe. Features & Parametri: 1. Miratimi i avancuar kontrollues PLC me funksionin e numërimit dhe kohë-kontrollit saktësi në 0.01 të dytë, dhe një panel të bukur. 2. Modeli është profesionalisht për prodhim 3-5gallon fuçi dhe E ...


 • FOB Çmimi: USD5,000 - 15,000 / Set 
 • Min.urdhër Sasia: 1set
 • Furnizimi Aftësia: 10sets / 30 ditë
 • Port: Ningbo / Shanghai / Shenzhen
 • Termat pagesës: T / T & L / C
 • Detail Product

  Produkt Tags

  4 [1]

  Appliance:
  BGS5G Series 5gallon derdhur goditje makinë është projektuar posaçërisht për të prodhuar PET 3gallon-5gallon fuçi me gojë të gjerë, prodhimi është deri në 90 BPH për 5gallon dhe madje mund të arrijë deri 120bph në rast të caktuar. Makinë përbëhet nga njësisë kryesore dhe ngrohës rrotullues infra të kuqe. 

  Features & Parametri:
  1. Miratimi i avancuar kontrollues PLC me funksionin e numërimit dhe kohë-kontrollit saktësi në 0.01 të dytë, dhe një panel të bukur.
  2. Modeli është profesionalisht për prodhim 3-5gallon fuçi dhe madje Max.output do të jetë deri në 120 BPH
  3. operativ i lehtë dhe pajisje të shpejtë reagimet PC kur ajo fillon të punojë.
  4. E pajisur me 2 veçanta njësive të ruajtjes projektuar ajrit
  5. ngrohës infra të kuqe mund të bëni të sigurtë për të ngrohur mur ndryshme të paraformoj plotësisht dhe për të mbajtur të gjithë pozicionin e trupit paraformoj butë equably.
  6. Sistemi i ftohjes tifoz me mirësi do të sigurojë një pjesë të qafës dhe temperaturën e brendshme të ngrohës për të mbajtur rreth temp të përsosur.
  Instalimin 7.Sample, mirëmbajtja dhe rregullimi

   

  Emri Item

  njësi

  BGS5G

  prodhimi i prodhimit

  BPH

  60-90

  volum enë

  G

  5Gallon

  Mold Hapja stoke

  mm

  330

  Mold Trashësia

  mm

  400

  Mold Plate Size

  mm

  415 * 500

  Zgavër Qty.

  Cav.

  1

  fuqia ngrohje

  kw

  24

  Presioni punës

  Mpa

  0.8

  presioni defekt lejohet

  Mpa

  3

  madhësi kryesor (L * W H *)

  mm

  162x82x200

  peshë

  T

  1


 • Previous:
 • Next:

 • produkteve të përafërta

   WhatsApp Online Chat!