Automatic Blow Moulding Machine factory and manufacturers | Bengo

Automatike derdhur goditje makine

Përshkrim i shkurtër:

Appliance: BGA Series Full-automatic PET stretch blow molding machine can manufacture all kinds of PET plastic bottle for mineral water, CSD driink, Hot Juice, edible oil and other packaging container, output from 2000bph to 13000bph, Volume from 0.1L to 1.5L. Feature This Automatic Blowing Machine with Simple structure, easy operation, reliable performance, high output, small occupation, available to be connected with bottled production line. Main Technical Parameter: Item name Uni...


 • FOB Çmimi: USD15,000 - 70,000 / Set 
 • Min.urdhër Sasia: 1set
 • Furnizimi Aftësia: 10sets / 45days
 • Port: Ningbo / Shanghai / Shenzhen
 • Termat pagesës: T / T & L / C
 • Detail Product

  Produkt Tags

  21 [1]

  444 [1]

  Appliance:
  BGA Series Full-automatike PET shtrirje derdhur goditje makine mund të prodhojë të gjitha llojet e shishe plastike PET për ujë mineral, driink CSD, Hot lëng, vaj ushqimor dhe enë të tjera të paketimit, prodhimi nga 2000bph të 13000bph, Vëllimi nga 0.1L 1.5L për . Funksion
  Kjo automatik defekt makine me strukturë të thjeshtë, operacion i lehtë, punën e të besueshme, të prodhimit të lartë, profesioni i vogël, në dispozicion të jetë i lidhur me linjë shishe prodhimit.

  Parametri kryesore teknike:

  Emri Item

  njësi

  BGA2

  BGA4

  BGA6

  BGA8

  prodhimi i prodhimit

  BPH

  2000-2800

  3000-4000

  5000-6800

  7000-8000

  Max. vëllim

  L

  1.5

  1.5

  1.5

  1.5

  Max.Bottle Dia.

  mm

  105

  105

  105

  105

  Max.Bottle Hi

  mm

  300

  300

  300

  300

  Max.Stretch Distance

  mm

  260

  260

  260

  260

  Zgavër Qty.

  Cav.

  2

  4

  6

  8

  fuqia ngrohje

  kw

  48

  63

  90

  125

  përdorni fuqinë

  kw

  16

  24

  70

  90

  Elektricitet

  /

  380V 3phase 60Hz

  380V 3phase 60Hz

  380V 3phase 60Hz

  380V 3phase 60Hz

  Presioni punës

  Mpa

  0.8

  0.8

  0.8

  0.8

  presioni defekt

  Mpa

  3.5

  3.5

  3.5

  3.5

  madhësi kryesor (L * W H *)

  mm

  2.2 * 1,6 * 2 m

  2,5 * 1,6 * 2 m

  7 * 1,6 * 2 m

  7 * 1,7 * 2.2

  peshë

  T

  2.2

  3.2

  6.6

  7.2

  garantuar sigurinë

  alarmet Problem

  Sigurinë e mbyllje Pajisja njëri-tjetri

  Sigurinë e mbyllje Pajisja njëri-tjetri

  Sigurinë e mbyllje Pajisja njëri-tjetri

  Sigurinë e mbyllje Pajisja njëri-tjetri

  Markë kryesore:
  PLC: MITSUBISHI (Japoni) HMI Screen: WINVIEW (Taiwan)
  Lavdërim cilindër: Festo (Gjermani) Valve: Festo (Gjermani)
  Mold e hapjes dhe e mbylljes cilindër: Festo (Gjermani) 
  rrotullohem cilindër: SMC (Japoni) Switch: Omron ( Japoni)

   

  TIM 图片 20181219153626

  23 [1]

  222

  24 [1]

  组合式 冷 干 机 系列

  Combinated AIR tharëse SERIES

  23

   


 • Previous:
 • Next:

 • produkteve të përafërta

   WhatsApp Online Chat!