cap for shampoo factory and manufacturers | Bengo

kapak për shampo

Përshkrim i shkurtër:

Cosmetic Product Mold tipar: All përdorimi myk me cilësi të lartë të sistemit të nxehtë kontrabandist. Mold meshkuj, femra dhe qafën përdorimi çeliku unazë S136 me klasën e lartë nga suedeze dhe trajtimit të ngrohjes fortësi deri në 50 shkallë. Mold çeliku pllakë e presës tipografike P20 me HRC 30-33 myk bërthamë janë të këmbyeshme dhe toleranca përpunimit myk është 0.005m. produktivitet më të lartë, repeatable, performanca të besueshme Flex Mold për të shpejtë, ndryshimi fleksibël myk High Performance Paketa (HEC) Easy-to-use operator Mould qendra të përpunimit Showing:


 • FOB Çmimi: USD5,000 - 50,000 / Set
 • Min.urdhër Sasia: 1set
 • Furnizimi Aftësia: 50Sets / 45days
 • Port: Ningbo / Shanghai / Shenzhen
 • Termat pagesës: T / T & L / C
 • Paketimi: Rasti druri / tymosje-free
 • Detail Product

  Produkt Tags

  11

  Cosmetic Product Mold tipar:
  All përdorimi myk me cilësi të lartë të sistemit të nxehtë kontrabandist.
  Mold meshkuj, femra dhe qafën përdorimi çeliku unazë S136 me klasën e lartë nga suedeze dhe trajtimit të ngrohjes fortësi deri në 50 shkallë. Mold çeliku pllakë e presës tipografike P20 me HRC 30-33
  myk bërthamë janë të këmbyeshme dhe toleranca përpunimit myk është 0.005m.
  Produktivitet më të lartë, repeatable, performanca të besueshme
  Flex Mold për të shpejtë, ndryshimi fleksibël myk
  High Performance Paketa (HEC)
  operator Easy-to-use

  Mold Center Përpunimi Showing:1111


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat!