manual automatic blow moulding machine factory and manufacturers | Bengo

manual automatike derdhur goditje

Përshkrim i shkurtër:

Main Bread: PLC: Delta(Taiwan) / Xinje( Wuxi) HMI Screen: Winview (Taiwan) Blowing Cylinder: Sanhuan (China) Valve: Airtack (Taiwan) Mould opening & Closing Cylinder: Airtac (Taiwan) Revolve Cylinder: Airtac (Taiwan) Main drive mode:By Cylinder from Airtac (Taiwan) Company patent cylindrical direct-flow valve is used by our compressors. The valve is made from the stainless steel belt imported from Sweden and it is free from fracture during the working life. The piston of our air compre...


 • FOB Çmimi: USD5,000 - 35,000 / Set 
 • Min.urdhër Sasia: 1set
 • Furnizimi Aftësia: 20sets / 30 ditë
 • Port: Ningbo / Shanghai / Shenzhen
 • Termat pagesës: T / T & L / C
 • Detail Product

  Produkt Tags

  31 [1]

  Main Bukë:
  PLC: Delta (Taiwan) / Xinje (Wuxi) HMI Screen: WINVIEW (Taiwan)
  defekt cilindër: Sanhuan (China) Valve: Airtack (Taiwan)
  Mold e hapjes dhe e mbylljes cilindër: Airtac (Taiwan) rrotullohem cilindër: Airtac (Tajvan )
  Mënyra kryesore makinë: Me cilindër nga Airtac (Tajvan)

  32 [1]

  patentë Company cilindrike valvula drejtpërdrejtë-flow është përdorur nga kompresorë tona. Valvula është bërë nga rripin çelik inox importuar nga Suedia dhe është i lirë nga thyerje gjatë jetës e punës.

  Pistoni i kompresor tonë ajrore aplies integrale cast kromit unazë plating, jeta punës zgjatet nga 3 deri në 4 herë.

  kompresor unike dymanic kompani të teknologjisë së balancimin. Dridhje është vetëm si një e katërta e standardeve botërore.

  compessor Gjithë ajrit miraton influencë kodrina pa mbajtur shell (Përbërë lidh shufra).

  Për të siguruar sigurinë dhe besueshmërinë e kompresor ajri, parim dizajn tepricë është miratuar dhe janë marrë masa të shumta të mbrojtjes: të tilla si mbrojtje kundër mbingarkesës; shpejt mbrojtjen; mbrojtje faza dështim; mbrojtje nëntensioni; kullimit, ndërsa të ndaluar drejtimin; fillimin nën presionin kusht është zero.

  besueshmërisë së lartë, gjatë ciklit të mirëmbajtjes, konsumi shumë i ulët vaj (vaj për të shpëtuar), energji të ulët (të energjisë kursimit), këto në mënyrë dramatike të zvogëlojë koston e përgjithshme operative të kompresorë tona ajrore.

  38f43e6a1 [1]

   

  Gama e aplikimit:
  BC - M1 lineare shishe defekt makine është një lloj i LDPE-G-NVP ishte dora e prerë embrioni automatike shishe defekt pajisje, krahasuar me makinë plotësisht automatike, makina është karakteristikë e madhe e tipit transportues automatike përcjellë shishe embrioni, embrioni vetëm mund të mbështetet në artificiale për të përfunduar. Kjo makinë mund të jetë në lulëzim të madh PET 1500 ml si lëndë e parë e çdo formë e shishe të gazuara pije, shishe me ujë mineral, kozmetike shishe, të mëdha temperaturës diameterhigh rezistente bottlesother enë paketimit. Prodhimi shishe nga 1000 shishe / orë në 1200 shishe / orë, dizajn të ndryshme specificationsconfigurationstructure mund të përmbushë plotësisht nevojat e klientëve të ndryshme në homeabroad.

  Pika të veçanta:
  1> sistemin e kontrollit mikrokoordinator, punën e qëndrueshme.
  2> ngrohje Infrared dritë tub, pushtet të fortë thekshëm, rotacioni paraformoj shishe është ndezur, orbitë, ngrohje uniforme, rapidreliable.
  3> Tubes në fushën e ngrohjes, duke reflektuar pjatë widthheight janë të rregullueshme, në mënyrë që të përshtaten shakujt e strukturë të ndryshme të ngrohjes strehim, me pajisje automatike shter, për të siguruar që në rrugën e temperaturë konstante.
  4> pajisje Safe vetë-mbyllje, kur një proces dështon, programi automatikisht do të kaloni në gjendjen e sigurt.
  5> Çdo veprim është i shtyrë nga cilindër, zhurmë të ulët.
  6> procesi i prodhimit është gjysmë-automatike janë përmirësuar në masë të madhe, duke kursyer investimet, efikasitet të lartë, operacion i përshtatshëm, sigurinë thjeshtë maintenancehigh, etj

  Parametrat teknike:

  projekt njësi BC-M1 BC-M2 / 5L BC-M2 PES-M / 10L BC-MJ2 / 2L
  prodhimtari BPH 1000-1200 800-1000 2000-2500 200-300 1200-1800
  Kapaciteti maksimal L 2 5 1.5 10 2
  Banesa diametër MM 38 200 38 260 105
  Max.Bottle Hight MM 300 300 300 450 200
  istance Tensiled MM 260 260 260 400 180
  Numri zgavër Cav 1 2 2 1 2
  fuqia ngrohje kw 14 48 32 48 48
  Përdorimi i pushtetit kw 14 32 16 16 16
  Furnizimi me energji elektrike 380V 3phase 60Hz
  Presioni i punës Mpa 0.8 0.8 0.8 0.8 0.8
  Goditje presionin e ajrit Mpa 3.5 3.5 3.5 3.5 3.5
  Madhësisë (L * W H *) MM 2,0 * 1,6 * 2 m 4.2 * 1.8 * 2m 2.6 * 1.7 * 2m 3.2 * 1.6 * 2m 2,8 * 1,6 * 2 m
  peshë T 1.2 3.6 1.5 3.0 2.0

 • Previous:
 • Next:

 • produkteve të përafërta

   WhatsApp Online Chat!