Shërbimet tona

Sevice ynë
Ne, Taizhou Bengo Machinery Co, Ltd, si një nga furnizuesit kryesorë të Injection profesional / derdhur goditje makine, paketimin Mold & paraformoj / kapele, Ne garantojmë se produkti i ofruar nga kompania jonë në përputhje me tre garanci për një vit të "Republikës Popullit Kinez e Kinës Rregulloret cilësinë e produktit "dhe premtojnë në ofrimin e mallrave, cilësinë makineri, teknologji, pas shitjes shërbimi për klientët globale.

Technique dhe pas shitjes shërbimi.

Instalimin, rregullim dhe trajnime teknike.
Ne do të dërgojë tona pas shitjes personave në fabrikën blerësit për të dhënë pa-udhëzime të instalimit dhe rregullimin e pajisjeve, blerësit e trenit dhe zgjidhjen blerësi problem teknik u takuan për të lira.
Një javë para ardhjes së pajisjeve, ne do të ofrojmë blerësit planin për instalimin e pajisjeve, e rregullim dhe gjykimit drejtimin dhe të punës. Në mënyrë që blerësi mund të ketë pajisje të vënë në prodhim dhe të punojnë edhe në kohën më të shkurtër.

shërbimit të mirëmbajtjes.

Periudha jonë garanci e barazisë është 12 muaj që nga kualifikimin përfundimtar të pajisjeve. Ne do të ofrojë shërbim ju konsultimi falas në 24 orë për çdo problem gjatë operimit në periudhën e garancisë.
Nëse ka ndonjë faj për pajisje gjatë operacionit, ne do të dërgojë specialist tonë për të eliminuar defektin dhe rivendosjen e prodhimit në kohën tonë të parë (24 orë), dhe për të zvogëluar humbjen ekonomike në maksimum. Në qoftë se kjo është një problem të cilësisë, ne do të zëvendësojë komponentin e dëmtuar për të lira.

Shërbim jashtë garancisë-periudhë.

Për të korrigjuar dhe ndalojnë të metat dhe mangësitë e pas-shitjes të produkteve me shpejtësi, ne kemi krijuar sistemin e paralajmërimit të hershëm nga vazhdimisht mbikëqyrjen karakterin e cilësisë së pas-shitjes të produkteve të tyre të çojë në kohë të jetëgjatësisë përmes hetimit telefonike ose derë më derë hetimi.
Në funksion të konsumatorëve të ndryshme, ne do të dërgojë tona njerëzit teknike ose shërbimit që të bëjë një vizitë në klientët tanë një herë në vit të paktën për të dini në lidhje me përdorimin e pajisjeve, të vazhdojë me mirëmbajtjen dhe riparimin e periodike, dhe zgjidhjen dyshimet e klientëve të përballet me -në ​​fytyrë.

Premtimi në ofrimin

Ne në mënyrë rigoroze do të insistojnë në premtimin e dorëzimit në dokumentat e tenderit. Nëse ka ndonjë vonesë e dorëzimit të shkaktuara nga ne, ne do të donim për të marrë përgjegjësinë e deklaruar në kontratë.

Pjesë këmbimi Shërbimi

Ne do të ofrojë klientëve tanë me të gjitha përfunduar e projekteve të pjesëve të këmbimit, duke përfshirë pjesë të reja të urdhërojë, Broken pjesë për të kontrolluar, të mbajë dhe të zëvendësojë. kryesor i jonë pjesë këmbimi të shërbimit të lidhura me shishe sistemin defekt, paraformoj & Cap sistemi injeksion, shishe projekti linjë prodhimi, zgjidhje trajtimit të ujit dhe pajisje pasuese paketimi

Nëse keni pyetje ose keni nevojë për ndihmë të mëtejshme, ju lutem na kontaktoni me metodat më poshtë.

Taizhou Bengo Machinery Co., Ltd

Shto: 1-807, Juding Int'l, Taizhou 318000, Zhejiang, Kinë

Email: info@bengomachinery.com

Pas shitjes telefonike të shërbimit: 0.086-13586023290

Fax: + 86-576-88207095

Avantazhi ynë

markë Advantage

Ronsong është markë nga vendosjen e vend është shumë i shqetësuar në lidhje me përvojën e konsumatorit dhe reagimet, kështu që pas shumë vite përvojë prodhimit dhe bazës së konsumatorëve, ne kemi krijuar një rrjetin e shitjes, pas shitjes sistem shumë të plotë të shërbimit, do të nderojë është markë e shërbimit dhe koncepti në zemër të çdo klient, ajo ka qenë gjithmonë kërkesat Ronsong dhe mendjen fillestar.

Marketing Advantage

makineri dhe pajisje ynë, ka qenë i shitur në shumë vende dhe rajone të gjithë botën, në tregun e brendshëm është gjithashtu popullor në të gjithë tregtarëve të vendit dhe konsumatorët.

Avantazhet e prodhimit

efikasitet të lartë, uljen e kostos, të miratojë një regjim të ligët të menaxhimit të prodhimit, të stafit dhe përpunimit është më efikase, të qëndrueshme.

Kategoria Advantage

Kategoria Advantage - Kompania ime prodhimin e PET dy hapa lineare strech goditje PET derdhur makine ka mbulon efikas automatike shishe defekt makine, modeli ekonomia është shishe lloj dore defekt makina, dhe me kosto të ulët e gjysmë-automatike shishe defekt makinë, mund të kënaqë të ndryshme konsumatorit karakter individual dhe kërkesa të veçanta. Unë mendoj se edhe në bazë të qëllimeve të ndryshme të prodhimit, mund të bëjë të veçantë shishe klasifikimin makine defekt shishe, shishe të gazuara pije defekt makinë për qëllime të posaçme, lëng të nxehtë mbushje shishe pije defekt makine dhe vaj, shishe kozmetike defekt makinë.

Advantage ekip

Kompania fokusohet në kërkimin shkencor dhe zhvillimin dhe prodhimin, dhe ka sjellë së bashku një grup i përvojë të pasur në fushën e marketingut të menaxhimit dhe marketingut të personelit.

Advantage Menaxhimi

Advantage Management - Krijimi i një të fortë para-shitjes, shitjet dhe pas shitjes sistemin e shërbimit për secilin tregtar për të vendosur një rekord të detajuar, me qindra kompani logjistike për të arritur bashkëpunimin, për të siguruar që shpejtësia e qarkullimit të produktit.


WhatsApp Online Chat!