pet jar factory and manufacturers | Bengo

Pet jar

Përshkrim i shkurtër:

Specifikimet: PET paraformoj 100% krejt të ri PET material transparencë të lartë duket rezistencë të lartë dhe normë më të ulët të tolerancës në mur-trashësi PET kryer seri: Standardi PCO 28mm 1881/1810 nga 12g në 64g, dia.30mm paraformoj nga 13G për 43g ,. Dia.38 mbushur hot, kapaciteti jar paraformoj, gallon paraformoj serioze dhe të ndryshme serioze paraformoj vaj ushqimor, mund të jetë në lulëzim shishe prej 250 ml dhe 350 ml, 500 ml dhe 600 ml, 1000 ml, 1500 ml dhe 2000 ml, 3 litra, 5 litra, 10 litra, 18.9 litra të gjitha llojet ...


 • FOB Çmimi: Cosmetic paraformoj USD0.04 - 0.12 / copë
 • FOB Çmimi: Bottle Cap USD0.03 - 0.1 / Copë
 • Min.urdhër Sasia: 50000
 • Furnizimi Aftësia: 1,000,000 / 30 ditë
 • Port: Ningbo / Shanghai / Shenzhen
 • Termat pagesës: T / T & L / C
 • Paketimi: Kuti kartoni me shtypjen
 • Detail Product

  Produkt Tags

  111

  Specifikimet:
  PET paraformoj 100% krejt të ri PET material
  transparencë të lartë duket
  rezistencë të lartë dhe nivelin më të ulët të tolerancës në mur-trashësi

  PET kryer seri:
  standardin PCO 28mm 1881/1810 nga 12g në 64g, dia.30mm paraformoj nga 13G për 43g ,. Dia.38 mbushur hot, kapaciteti jar paraformoj, gallon paraformoj serioze dhe të ndryshme serioze paraformoj vaj ushqimor, mund të jetë në lulëzim shishe prej 250 ml dhe 350 ml, 500 ml dhe 600 ml, 1000 ml, 1500 ml dhe 2000 ml, 3 litra, 5 litra, 10 litra, 18.9 litra të gjitha llojeve të kontejnerëve paketimit pije, etj

  DFG

  Kapele tona shishe në dispozicion:
  28mm PCO1810 & 1881 llojet e kapak pije cap / 30mm ujë / 38mm shishe lëng të nxehtë kapak / 42mm uji kapak / Oil kapak me stil për shtyp / 5gallon fuçi cap / plastike të trajtojë, etj
  PP 100% material të ri
  Color në dispozicion
  të gjitha llojet e madhësia qafën dispozicion
  Delivery në më të shkurtër
  15 vjet përvojë në producting me objekte të pajisura mirë dhe kontrollin e cilësisë të shkëlqyera në të gjitha fazat e prodhimit.
  Mbrojtur kundër temperaturë të lartë dhe presion.
  Madhësive të ndryshme (qafë përputhje me konsumatorët kërkesë).
  OEM dhe ODM shërbimit.
  Heat prova dhe në kohën e dërgesës.
  Të gjitha Caps janë bërë nga materiale plastike (klasën e ushqimit) e cila ka kaluar autorizimin organizimit shëndetësor të qeverisë kineze.

  Raw Material me Color Additive për manar paraformoj & Cap Production - Paketimi - Duke u ngarkuar në enë - Shipping:

  3333 [1]


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat!