rotary blow moulding machine factory and manufacturers | Bengo

rrotullues derdhur goditje makine

Përshkrim i shkurtër:

Main Feature: 1.Output: 10,000 to 30,000 bottles/h 2.Bottle size: 0.25L to 2L 3.Suitable for: non-carbonated and carbonated water, soft drinks, juice, tea, isotonic 4.beverages, milk and dairy prouducts, beer, oil and sauces and HPC prouducts 5.The new oven, with 43.8mm PITCH, improves speed to 1,900 bottles/cavity/hour 6.Provide unique design for instant mould conversion 7.The new mold base concept reduces format changeover times Main Technical Parameter:


 • FOB Çmimi: USD100,000 - 500,000 / Set
 • Min.urdhër Sasia: 1set
 • Furnizimi Aftësia: 5sets / 90days
 • Port: Ningbo / Shanghai / Shenzhen
 • Termat pagesës: T / T & L / C
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Feature kryesore:
  1.Output: 10.000 deri në 30.000 shishe / h
  2.Bottle Madhësia: 0.25L për 2L
  3.Suitable për: ujë jo-gazuara dhe të gazuara, pije e butë, lëng, çaj, Isotonic
  4.beverages, qumësht dhe prouducts qumështit , birrë, vaj dhe sauces dhe HPC prouducts
  5.The furrë të re, me 43.8mm katran, përmirëson shpejtësinë për 1,900 shishe / zgavër / orë
  6.Provide dizajn unik për myk menjëhershëm konvertimit
  7.The koncept të ri bazë myk redukton herë format kalim

  Parametri kryesore teknike:

  TIM 图片 20181220094728


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat!