Semi-Automatic Blow Moulding Machine factory and manufacturers | Bengo

Semi-Automatic derdhur goditje makine

Përshkrim i shkurtër:

Appliance: BGS Series PET Machine Semi Lavdërim është profesionalisht për shishe prodhimit 0.01-10L ujë, shishe të pijshëm CSD, shishe Hot lëng, shishe vaj ushqimor, kozmetike shishe, etj Max. Prodhimit mund të arrijë deri në 1700bph në bazë të volumit 600ml. Features & Parametri: 1. Miratimi i avancuar kontrollues PLC me funksionin e numërimit dhe kohë-kontrollit saktësi në 0.01 të dytë, dhe një panel të bukur. 2. Modeli është profesionalisht për prodhim 0.1-2L shishe dhe Edhe Max.output do të jetë deri në 1500 BPH ...


 • FOB Çmimi: USD2,500 - 6,500 / Set 
 • Min.urdhër Sasia:  1set
 • Furnizimi Aftësia: 200sets / 30 ditë
 • Port: Ningbo / Shanghai / Shenzhen
 • Termat pagesës: T / T & L / C
 • Detail Product

  Produkt Tags

  5 [1]
  Appliance:

  BGS Series PET Machine Semi Lavdërim është profesionalisht për shishe prodhimit 0.01-10L ujë, shishe të pijshëm CSD, shishe Hot lëng, shishe vaj ushqimor, kozmetike shishe, etj Max. Prodhimit mund të arrijë deri në 1700bph në bazë të volumit 600ml.

  Features & Parametri:
  1. Miratimi i avancuar kontrollues PLC me funksionin e numërimit dhe kohë-kontrollit saktësi në 0.01 të dytë, dhe një panel të bukur.
  2. Modeli është profesionalisht për prodhim 0.1-2L shishe dhe Edhe Max.output do të jetë deri në 1500 BPH
  3. operativ i lehtë dhe pajisje të shpejtë reagimet PC kur ajo fillon të punojë.
  4. E pajisur me 2 veçanta njësive të ruajtjes projektuar ajrit
  5. ngrohës infra të kuqe mund të bëni të sigurtë për të ngrohur mur ndryshme të paraformoj plotësisht dhe për të mbajtur të gjithë pozicionin e trupit paraformoj butë equably.
  6. Sistemi i ftohjes tifoz me mirësi do të sigurojë një pjesë të qafës dhe temperaturën e brendshme të ngrohës për të mbajtur rreth temp të përsosur.
  Instalimin 7.Sample, mirëmbajtja dhe rregullimi

  Memo Machine & Parametri:

  Emri Item

  njësi

  BGS2

  BGS3

  BGS4

  BGS5L

  BGS10L

  prodhimi i prodhimit

  BPH

  800

  1200

  1700

  400

  500

  volum enë

  L

  1.5

  1.5

  1.5

  5

  10

  Mold Hapja stoke

  mm

  220

  230

  230

  240

  240

  Mold Trashësia

  mm

  200

  220

  220

  250

  250

  Mold Plate Size

  mm

  340

  480

  550

  340

  480

  Zgavër Qty.

  Cav.

  2 (600ml)

  3 (600ml)

  4 (600ml)

  2 (2000ml)

  2 (5000ml)

  fuqia ngrohje

  kw

  17.5

  17.5

  17.5

  17.5

  17.5

  Presioni punës

  Mpa

  0.8

  0.8

  0.8

  0.8

  0.8

  presioni defekt lejohet

  Mpa

  3

  3

  3

  3

  3

  madhësi kryesor (L * W H *)

  m

  1.6 mm 0.7 x 1.7

  1.7 × 0.8 × 1.8

  1.7 mm 0.8 x 2

  1.7 mm 0.8 x 1.6

  17 x 0.9 x 2

  peshë

  T

  0.8

  1.1

  1.3

  0.84

  1


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat!